ciddi erkek arayan bayanlar 616721d232232

Δ

PaylaşTweetle

Yaşamında bir kez olsun ciddi olmayan erkeklerle dost bile olmam ben. Firuze adım. 32 yaşındayım ve bu yüzden ciddi adam arayan bayanlar içinde yer aldım. Eskiden bu şekilde değildim. Oldukca toplumsal dostum oldu fakat hiçbiri kalıcı olamadı. Evlenmek niyetiyle bana ulaşanları da kırmadan geri gönderiyordum. Fakat artık bunu yapmam ben. Karşıma çıkan insanlarla tanışacağım. Görüşeceğim ve karar vereceğim. Zor olmasa gerek evlenmek bana nazaran. Mühim olan şey doğru insan ile yola çıkabilmek. Yanlış mıyım? Yaşımın verdiği olgunluktan olsa gerek artık hayatıma girecek olan kişiyle ciddi bir şeyler düşünmek isterim. O laylaylom dönemlerini geride bırakıp beni yönlendirecek hayata tutunduracak ve bana hakkaten sevgili yar olacak, yaşam arkadaşı olacak insanların karşıma çıkmasını ümit ediyorum.
Hak verirsiniz ki 32 yaşlarında birinin artık evlenmesi gerekiyor. Gerçi ailemden bu mevzuda oldukça baskı yesem de sadece bu yaşıma kadar savuşturabildim 🙂 Bu süreçte bana destek olacak olanların mesajlarını temenni ediyorum. Destek derken ciddi düşünen arkadaşları çağrı ediyorum mesajlara. Kısa sürede yaşadığım bazı sıkıntılar oldu. Sevgili durumları işte anlarsınız. Ayrıldık sonunda kurtuldum ve özgürüm artık. Bu yüzden ciddi adam arayan bayanlar kervanına ben de eklendim. Var mısınız güzel bir gelecek kurmaya? Ben varım.

Ciddi Adam Arayan Seviyeli Bayanlar
Evlilik haricinde da konuşabiliriz. Her insanın derdini sıkıntısını dinleyebilirim. Sonuçta tamamımız insanız ve bazı sorunlarımız olabiliyor. Mesajlarınızda bir tek benimle ilgili değil kendinizle ilgili de bilgiler vermenizi rica ederim. Bu süreçte iyi mi yalnız kaldığımı da sizlere anlatacağım. Güvenilir olun o denli hayret edeceksiniz ki hakkaten bu güzellik iyi mi bu tarz şeyleri hak etti diyeceksiniz. Her neyse o şekilde işte her insanın vardır bir hikayesi dostlar.
Sizin var mı bir hikayeniz? Lütfen paylaşın ben dinlerim sabaha kadar okurum da mesele yok. Aslına bakarsan bildiri atanlara numaramı vereceğim için konuşacak mevzumuz da oldukça olacak merak etmeyin. Her insana kendini ifade etme şansı sunacağım söz veriyorum. Ek olarak güzelliğimi kullanarak hiç kimseye ümit vermeyeceğim. Ben o şekilde bir hanımefendi değilim. Güzellik geçici, sevgi kalıcıdır. Bilmenizi istedim. O halde şimdilik benden bu kadar. Birazcık da sizleri dinleyelim bakalım neler olacak anlaşacak mıyız ve ciddi olabilecek miyiz? Ayrıca çevremde oldukça fazla Ciddi dul hanımefendi arayan erkekler de var. Hani tanışmak isterseniz niçin olmasın sonuçta dostlarım.

Evet sözlerimi tamamlamadım aslen. Birazcık daha düşüncelerimi paylaşmak istedim. Birincisi ben iyi yürekli bir kadınım. İkincisi de anlayışlıyım. Kıramam kimseyi. Canım oldukça sıkılsa da fark ettirmem. Buna ek olarak devamlı duygularımı açığa vurmam. İçimde yaşarım fakat bu tarz şeyleri idrak edebilecek erkeklere fanatik kalırım. Daha ilkin oldu doğal olarak dostlarım fakat kimi zaman durgun kimi zaman de heyecanla yaşadık. Tam oturtamadık kısaca. Bu yüzden yalnız kaldık işte bir başımıza bu şekilde takılıyoruz. Bizim kız arkadaşların yarısı evliliğe ilk adımını attı bir ben kaldım.
Şimdi diyorlar evlen hadi falan fakat ciddi adam bulmak kolay değil ki dostlar yanlış mıyım? Ha ne kadar ciddi olduğunuzu göstermek istiyorsanız güzelce mesajlarınızı atın da bilelim. Kuru kuru arkadaşlık oluşturmak bana nazaran değil aslen fakat talih vermek isterim insanlara. Bir ihtimal oldukça mutlu olacağım birine ters cevap vermiş anlaşamamışımdır. Bu kez o şekilde olsun istemiyorum. Sabırlı ve güzel bir bayanım. Bunun karşılığını almak isterim anlatabildim ümit ederim. Benden bu kadar artık. Söz sırası sizde dostlar. Numaramı atacağım derhal merak etmeyin.

Bu İlan Sahibine Bildiri Gönder

Bildiri Gönderin

GÖNDER
VAZGEÇ

Size Yakın İlanlarErkek Dost Arayan Bayanlar10000Selam millet. Buket ben nasılsınız. Hepimiz iyidir ümit ederim? Adam dost arayan bayanlar oldukça…Tags: adam, arayan, dost, bayanlar, o, ilanları, var, değilErkek Arayan Dul Hanımefendi Cep Telefon Numaraları10000Erkek Arayan Dul Hanımefendi Cep Telefon Numaraları. Duygu ben dostlar. Adam arayan dul…Tags: arayan, adam, var, dost, bayanlar, dostlar, değil, ilanlarıDost Arayan Varlıklı Dul Bayanlar10000Dost Arayan Varlıklı Dul Bayanlar Telefonu Arayan Her insana Merhaba Elif ben. Dostlar ben…Tags: bayanlar, arayan, var, dostlar, dost, ilanlarıDul Türbanlı Bayanlar10000Saniye ben. Merhaba. Adımla dalga geçmeyin ilk olarak. Bu adı ben koymadım bu sebeple. Aslen…Tags: bayanlar, dost, işte, var, değil, dostlar, adam, olacak, ilanlarıPaylaşTweetle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir