sevgili ariyorum 61574d73c595c

Δ

PaylaşTweetle

Dostlar merhabalar her insana ilk olarak. Kendimi tanıtmak isterim. Merve ben. 29 yaşındayım. Açık konuşmak gerekirse sevgili arıyorum onun için buradayım. Bulacağıma da inanırım fakat doğru kişi olup olamayacağını bilemiyorum. Bunun haricinde insanlarla yazışma mevzusunda sorunum yok. Bakımlıyım ve güzelim ek olarak. Bunun haricinde anlatacağım oldukça şey var. Sevgili arayan bayanlar içinde olduğum için kısmetim hep açık aslen. Fakat bazı şeyler de istediğim şeklinde ilerlemiyor. Bakalım buradan beyefendilerle tanışmaya geldim.
Günlerdir bana gelen oldukça bildiri var. Dönüş yapıyorum hepsine. Numaramı verdiğim insanoğlu değişik dönüşler de yapıyor. Bu durum canımı sıkmaya başladı. Değişik dönüşler derken dostlar şu demek oluyor ki anlayın işte. Bakın şöyleki aktarayım. Elbet tamam değişik şeyler düşünebilirsiniz. Aklınızda yeni şeyler canlanabilir. Olabilir şu demek oluyor ki saygı duyarım. Fakat ilk sohbette derhal söze dalmak ne? Bu mevzuda sizden ricam var. Lütfen sohbeti seyrine gore sürdürelim olur mu? Doğrusu direkt olarak hususi mevzulara girmeyelim. Ben aslına bakarsan sevgili arıyorum şu demek oluyor ki o mevzularda bilgim var merak etmeyin.

Sevgili arayanlar içinde olarak birazcık daha kendimi tanıtmam gerekiyor sanırım. Dostlar düzgüsel biriyim. Boyum da uzun. Bununla beraber asla evlenmedim naturel olarak ki. Dul değilim şu demek oluyor ki. Güzel bir sevgili süreci yaşamak isterim açık konuşmak gerekirse. Bu süreçte yanımda olacak ve bana dost olacak birileri vardır illa ki. Adam dost arıyorum ilanları da açtım oldukça yazan oldu. Fakat söylediğim şeklinde değişik değişik şeyler.
Bekar Yakışıklı Sevgili Arıyorum
Sevgili ilanı açan kızlara tavsiyemdir. Kendinizi birazcık daha iyi tanıtın ki insanoğlu değişik amaçlarla gelmesinler. Mesela ben dostlar. Sevgiyi aşkı oldukça iyi bilirim. Saygı olmadan sevgi olmuyor bunu da biliyorum. Haliyle sevgili arıyorum diyenler bu mevzulara giremiyor işte. Ben yanımda olmasını istediğim erkeği sürekli oldukça severim. Sahiplenirim. Kıskanırım da. Bunun haricinde erkeklerde de olması gereksinim duyulan şeyler var. Örnek olarak koruma. Bir kızı korumadığınız sürece o size hiçbir süre sevgili gözüyle bakamaz sizinle bir gelecek düşünemez. Korumak derken onu her şekilde onu korumak herşeyden herkesten. Güven vermelisiniz. Ben bu mevzuya oldukça dikkat ediyorum.

Güzel Sevgili Arayan Bayanlar
Muhabbet uzun sürdür farkındayım. Şimdi bu muhabbeti mesajlara taşıma zamanı geldi diye düşünüyorum dostlar. Kibarlığı severim. Adamların hitap şekline önem veririm. Şahsen ben görünüşte güzelim fakat bir o denli da kıskancım. Sahiplenmek duygusu bende aşırı var. Her her neyse bunu yaşayarak görürüz aslına bakarsan. Bunun haricinde söylemek istediğim bir şey daha var dostlar.
Güzel duyu olmak lazım. Ben bakımlıysam sevgilim de bakımlı olacak. Yanımda olacak her daim. Beni yalnız bırakmayacak. Yalnızlıktan korkuyorum hakkaten. Aşksızlık beni o denli üzüyor şu demek oluyor ki. Sevgili olmak kolay naturel olarak fakat ilerletmek bakalım iyi mi olacak. Çoğumuz aynı düşüncede olmayabilir. O süre gelin bunu da mesajlarda belirtin bana konuşalım olmaz mı? Kapanışa geliyoruz. Dostlar numaramı da isteyeceksiniz biliyorum sizi bilmez miyim asla. Vereceğim onda sorun yok. Yeni insanlarla tanışmak güzeldir dostlar. Önemli olan şey aşkı sevgiyi devam ettirebilmek. Bakalım günler neler gösterecek neler yaşayacağız.

Benden buraya kadar. Mesajlarınızı beklemeye geçeyim o halde. Lütfen dediklerimi dikkatsizlik etmeyin. Aşk dolu olun, saygılı olun ki yürüsün bu işler. Yoksa güvenli olun bir bayana iyi mi davranmanız gerektirme ettiğini bilmiyorsanız devam etmez. Yürümez. Üzerine basa basa söylüyorum dostlar. Lütfen Allah’a emanet olun fakat sevgilinizi de aksatmayın. Benimle olur ya da olmaz o önemli değil.

Bu İlan Sahibine Ileti Gönder

Ileti Gönderin

GÖNDER
VAZGEÇ

Size Yakın İlanlarSohbet Dost Arıyorum10000Birgül ben. İyi sohbetler dostlar. Burada olmamın iki değişik sebebi var. Birincisi söyleşi…Tags: arıyorum, dostlar, var, şeyBayan Dost Arıyorum10000Reyhan ben dostlar merhaba. Hanım dost arıyorum diyenler için buradayım aslen. Daima…Tags: arıyorum, var, dostlar, kadar, şeyErkek Dost Arayan Bayanlar10000Selam millet. Buket ben nasılsınız. Çoğumuz iyidir umut ederim? Adam dost arayan bayanlar oldukça…Tags: o, şey, süre, sevgili, varDul Bayanlar10000Merhabalar. Büşra ben. 40 yaşındayım. Dul bir bayanım. Aslen buradan dul bayanlar ile…Tags: dostlar, arıyorum, varPaylaşTweetle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir